Sıkça Sorulan Sorular

Onay emaili almadım. Sebebi nedir?

Öncelikle Öğrency’e üye olmaya çalıştığın için teşekkürler. Onay emaili almamanın iki sebebi olabilir. Bunlardan birincisi üyelik formunda email adresini yanlış yazman olabilir. Bu durumda tekrar kaydolmayı deneyebilirsin, eğer email adresini kullanabiliyorsan önceki denemende yanlış email adresini vermişsin demektir. İkinci sebep ise teknik bir sıkıntı olabilir ve bu durumda bilgi@ogrency.com adresine email göndermeyi deneyebilirsin.

 

Üniversitem bana .edu.tr uzantılı email adresi vermedi. Ne yapmalıyım?

Üyelik formunu doldururken öğrenci kartının veya öğrenci belgenin resmini yükleyerek üyelik başvurunu tamamlayabilirsin. Bunu yaparken belgedeki veya karttaki yazıların okunur olduğundan emin olmalısın.

 

Öğrency hesabımın geçerliliği ne kadar sürüyor?

Öğrency hesabın 1 sene (365 gün) geçerlidir. 1 sene sonunda öğrenciliğin devam ediyorsa hesabını güncelleyerek üyeliğini 1 sene daha uzatabilirsin.

 

Öğrency’den aldığım indirim kodu kullanılamıyor. Neden?

Öğrency’nin sana sunduğu indirim kodlarının detaylarını indirim sayfasında Kampanya Detayı alanının altında okuyabilirsin. Bu detayı anladıktan sonra sepetindeki ürünleri tekrar kontrol ederek kampanyaya uygun seçimler yaptığını kontrol etmen gerekir.

 

Öğrency üyeleri için yaş sınırı var mıdır?

Öğrency üyesi olmak için tek koşul öğrenci olmaktır. Dolayısıyla yaş sınırı da bulunmamaktadır.

 

Hesabımı silmek istiyorum. Nasıl yapacağım?

Hesabını silmek istediğin için üzgünüz. Ama gerçekten bunu yapmak istiyorsan bilgi@ogrency.com adresine email göndermen yeterlidir.