Kullanım Koşulları

Bu web sitesinin kullanımı, aşağıdaki Hükümler ve Koşullar ile belirlenmektedir ve web sayfasına her erişiminizde bunların bağlayıcılığını kabul edersiniz.

1. Hakkımızda: Öğrency, öğrencilere özel online indirim kuponu sitesi olup, öğrenciler için indirim kodları, indirim kuponları, promosyon kodları, hediye çekleri, kampanyalar, avantajlar vb. alanlarda müşterilerine hizmet vermeyi kendine amaç edinmiştir. Öğrency tarafından sunulan hizmetler tamamen ücretsiz olup, herkesin kullanımına açıktır.

Öğrency, web sitesinde listelenen hizmetleri veya ürünleri satmaz. Eğer listelenen tekliflerle ya da indirim kodları/kuponları ile ilgili bir sorunuz varsa lütfen doğrudan mağazaya başvurunuz.

2. Kuponlar: Ogrency.com adresinde listelenen mağazaların sunduğu kampanya ve indirim avantajları ile bizim web sitemizdeki olası farklılıklardan, yanlış bilgilendirmelerden, geçersiz veya süresi dolmuş kuponlardan yükümlü sayılmayız. Biz size en iyi hizmeti sunmaya çalışırken veri tabanında ki süresi dolmuş, son kullanma tarihi geçmiş kod ya da kuponlar gözden kaçmış olabilir.

Öğrency, indirim kodları ve kuponlarının kullanım şekliyle sorumludur. Ogrency.com web adresinde listelenen avantaj ve indirim kampanyalarında karşılaşılabilecek yanlışlıklardan sorumlu tutulmaz.

3. Hesap: Ogrency.com web adresinde kendi hesabınızı ‘edu veya edu.tr’ uzantılı email adresinizle veya öğrenci belgenizle sadece bir dakika içerisinde ücretsiz bir şekilde açabilirsiniz. Böylece online alışverişte siz öğrencilere özel indirimlerin tadını çıkartabilirsiniz.

Eğer bir Öğrency hesabı açarsanız e-posta adresinize gelecek güncellemeleri, pazarlama ve reklam içeriklerini kabul etmiş sayılırsınız.

4. E-posta Uyarıları / Haber Bülteni: Ogrency.com web sitesine e-posta aracılığıyla abone olursanız online mağazalardan ve Öğrency’den yeni öğrenci indirim kupon ve kodları hakkında bildirimleri alabilirsiniz.

Ohrency.com web adresinden gelen e-mail’ler sizi rahatsız ediyorsa hesabınızı kapatabilirsiniz.

5. Abonelik iptali / Üyelik iptali: Eğer abonelik ya da üyelik iptali yapmak istiyorsanız lütfen doğrudan Ogrency.com/iletisim adresinden bize ulaşın. Unutmamanız gereken nokta ise; silinen hesap ya da üyelik sonrasında veri tabanımızda üye sahibi hakkında herhangi bir bilgi tutmayız. Bu sebepten dolayı silinmiş bir hesabı kurtarmak mümkün olmayabilir.

6. Gizlilik: Ogrency.com üye haklarına saygı göstererek hiçbir kullanıcısının bilgilerini bir başkası ile paylaşmaz, satmaz veya kiralamaz. Bu konuda daha detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız lütfen Gizlilik sayfasını ziyaret ediniz.

8. Sizin onayınızla: Eğer bir Öğrency kullanıcısı iseniz, bu sayfada yer alan hüküm ve yükümlülükleri kabul etmiş sayılırsınız. Eğer sayfamızda yer alan hüküm ve koşullarda bir değişiklik olursa ve bu konuda kafanıza takılan her hangi bir şeyde bizimle e-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.

9. Referans modeli: Her Öğrency üyesine ait bir referans linki bulunmaktadır. Üye bu linki kullanarak öğrenci arkadaşlarına üyelik daveti yollayabilir. Bu linki kullanarak üye olan ve Öğrency’de bulunan en az bir kampanyadan yararlanarak alışveriş yapan her yeni üye için davet yollayan üye Öğrency’nin belirlediği ve Öğrency Ödül Programı sayfasında da görülebilen bir ödülle ödüllendirilecektir. Öğrency, ödül’ün miktarı, modeli ve ödeme dönemi konusunda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Her üye Üyelik Formu’nu doldurarak bu maddeyi kabul etmiş sayılacaktır.